Cordy 2

Cordy 2 na Android 7566

Niepokonany robot wraca w nowej odsłonie

Cordy 2 to kontynuacja niezwykle popularnej gry logiczno-zręcznościowej Cordy. Również tym razem głównym bohaterem jest mały, uzdolniony robot, który musi podołać różnym zadaniom i przeszkodom. Rozgrywka toczy się w dopracowanym, trójwymiarowym świecie i zapewnia wiele godzin rozrywki. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dopracowana grafika
  • Dużo poziomów
  • Dynamiczna rozgrywka
  • Grywalność

Wady

  • Tylko 4 poziomy za darmo
  • Kontrola na początku jest trudna

Bardzo dobry
8

Cordy 2 to kontynuacja niezwykle popularnej gry logiczno-zręcznościowej Cordy. Również tym razem głównym bohaterem jest mały, uzdolniony robot, który musi podołać różnym zadaniom i przeszkodom. Rozgrywka toczy się w dopracowanym, trójwymiarowym świecie i zapewnia wiele godzin rozrywki.

Cordy 2 to 48 poziomów do przejścia i 3 dopracowane graficznie światy pełne akcji. W najnowszej części nasz robot ponownie będzie musiał zmierzyć się ze złymi Boogaloosami i zbierać bonusowe przedmioty. Przed nim cała masa nowych zadań, wyzwań i postaci. Cordy będzie musiał biegać, skakać, wieszać się na linie, rzucać i podnosić przedmioty. Wszystko po to, aby uratować świat.

Cordy 2 i tym razem nie zawodzi pod względem graficznym. Gra jest dopracowana, plansze są kolorowe i pełne szczegółów, a rozgrywka dynamiczna. W porównaniu z pierwszą częścią Cordy 2 prezentuje się wręcz rewelacyjnie. Płynność gry i jej wizualne walory zdecydowanie się poprawiły. Jeżeli chodzi o sterowanie postacią, to wymaga ono odrobiny wprawy, ale po kilkunastu minutach można się do niego przyzwyczaić.

Cordy 2 można pobrać za darmo, ale bez opłat można przejść tylko 4 poziomy. Jeżeli chcemy się cieszyć wszystkimi 48 poziomami, to należy wydać parę groszy. Niemniej jednak Cordy 2 to dopracowana i wciągająca platformówka więc warto zobaczyć, co jej twórcy przygotowali dla graczy. Warto również odświeżyć sobie poprzednią część: Cordy, która pod względem grywalności nie ustępuje swojej następczyni.

Cordy 2

Download

Cordy 2 na Android 7566